Restorant & Bar

Restoranti në Tresor Art Boutique është e hapur për mëngjes, drekë dhe darkë për mysafirët e resortit dhe gjithashtu të gjithë vizitorët e tjerë. Të gjithë përbërësit e ushqimit janë zgjedhur me kujdes nga tregu i përditshëm, ne fokusohemi në ushqimin e freskët dhe të shëndetshëm për mysafirët tanë, kështu që ju do të shijoni një shije të vërtetë. Gjithmonë do të ketë një atmosferë të relaksuar, shërbim miqësor dhe ushqim të shijshëm!

Menuja
Jonë


Mëngjesi

Briosh 200 lek
Waffles 300 lek
Pancakes 500 lek
Omletë Speciale 400 lek
Avokado Tost 400 lek
Vezë Benedikt 500 lek

Për Fillim

Supa Shefit 300 lek
Quinoa karkalec 750 lek
Tris Tartar 700 lek
Pak tokë dhe det 700 lek
Tresor Caprese 600 lek
Caesar 600 lek
Bio për ju 700 lek
Sallate Mesdhetare 400 lek

Shoqëruese

Carpaccio Black Angus 1200 lek
Mix djathë dhe proshutë 1600 lek
Mozzarella di Bufala 900 lek
Prushutë Parma dhe fruta të thata 800 lek
Brusketa Tresor 700 lek
Kërpudha të mbushura 600 lek
Dhjatë Brie me petë 500 lek

Speciale

Lepur i Mbyllur 5500 lek
Tave Fileto Vici 1200 lek
Tave Fileto Salmoni 1200 lek
Pasta 600 lek

Fix Per Mish

Rib Eye 1000 lek
Fileto Vici 700 lek
Fileto Derri 700 lek
Brinje Qengji Irlandez 700 lek
Fiorentina Dry Aged 700 lek
Tomahawk 1000 lek
Fileto Pule 600 lek
Picanha 800 lek
Skirt 600 lek

Meze

Asparag 400 lek
Perime Zgare 400 lek
Patate Krokante 250 lek
Spinaq Saute me susam 250 lek

Embëlsira

Choco Lava 400 lek
Creme Brulėe 300 lek
Akullore 200 lek
Tiramisu 300 lek
Panna Cotta 300 lek
Biskotë manaferre me akullore 300 lek